Lumesahad

Leia sobiv toode

Kõik tooted

Vali tootekategooria

Vali tehnika

 • Traktori lumesahk VTSP 3304

  Traktori lumesahk VTSP 3304 on keskel oleva liigendi ja osalise plastikhõlmaga libliksahk. Need libliksahad sobivad lume koristamiseks nii linna- kui ka maanteedelt, kõnniteedelt ning parkimisplatsidelt. Lumesahk on varustatud polüuretaanist elastse teraga, mis asetseb saha pöördtelje juures terade keskel.

 • Traktori lumesahk VTS

  Traktori lumesahk VTS on uuendatud ja tugevdatud konstruktsiooniga kahehõlmaline lumesahk, mille kvaliteet ja kasutusmugavus vastab kõrgematele nõudmistele. Sahk on mõeldud kasutamiseks väiketraktoritel ja autodel, mis on sobilikud puhastama kergliiklusteid, parke ja väiksemaid kõrvalteid. Saha terahoidikutel on kaks autonoomset sektsiooni, mis takistustega kokkupuutel liiguvad tahapoole, vähendades löögi mõju sahale.

 • Lumesahk TSK

  Uus koonilise hõlmaga lumesahk TSK 3403 sobib professionaalseks lumetõrjeks nii väiksematel maanteedel, kui ka linnades. Meireni unikaalne kaevuluugi kaitse tagab vähem agressiivse teranurga korral sujuva takistuse ületamise ka linnateedel. Kaitse toimib normaalselt kuni 50 mm kõrguse takistuse puhul, sest terahoidja pöörlemistelg asub hõlma ees ja sahk ei hüppa püstisema teranurga korral.

 • Külgnihutusega, N-seeria tagasahk TR

  Meiren Snow tootesarjas on valminud uus tagasahk TR3400. Multifunktsionaalset 3- ühes külgnihutatavat tagasahka saab kasutada nii talve- kui ka suvehooajal. Talvistes ilmaoludes sobib lumesahk TR3400 jää karestamiseks ning toimib ka külgsahana töölaiuse suurendamiseks. Suvel sobib tagasahk kruusateede silumiseks. Seadet saab kasutada autonoomsena, ilma täiendava esisahata traktori taga.

 • Lumekopp LK

  Lumekopp on konstrueeritud lume või muu kergmaterjali koristamiseks ja transportimiseks. Kopa lisavarustusse kuuluvad külgmised hõlmad on projekteeritud selleks, et maapinnalt lund koppa koguda ja suurendada nõnda kopa töölaiust. Kui parajasti hõlmasid ei kasutata, tuleks kopale kinnitada serva kaitse.

 • Külgnihutusega, N-seeria maanteehari HT

  Külgnihutusega, N-seeria maanteehari HT on mõeldud peamiselt maanteede puhastamiseks, kuid on sobilik ka linnatänavate koristamiseks. Uudse lahendusena on Meiren tänavapuhastusharjal standardvarustuses külgnihutus vasakule ning paremale. See funktsioon annab hooldemasina juhile ühe täiendava võimaluse tööseadme juhtimiseks, võimaldades pääseda mugavamalt puhastama kohti, mille koristamine tavalise harjaga on keerukam.