Maantee lumesahk MSP04

Maantee lumesahk MSP04

Meireni MSP04 maantee lumesahkadel on MSP03 seeria maanteesahkade parimad omadused. Lumesahad on mõlemale poole pööratava vastupidava konstruktsiooni, terasraami ja plastsirmiga. MSP04 seeria maanteesahkade eripäraks on patenteeritud, takistuste ületamise mehhanismiga polüuretaanist terahoidikud.

Fotod

Maantee lumesahk MSP3714 (1)

Kirjeldus

Meireni maantee lumesahkadel MSP04 on MSP03 seeria maanteesahkade parimad omadused. Lumesahad on mõlemale poole pööratava vastupidava konstruktsiooni, terasraami ja plastsirmiga. Hetkel pakutavad seeriatooted on MSP3404, MSP3704, MSP4004, MSP4604.

MSP 04 seeria maanteesahkade eripäraks on patenteeritud, takistuste ületamise mehhanismiga polüuretaanist terahoidikud.

  • Kopeerib maksimaalselt teepinda – Terahoidjate 305 mm pikkused sektsioonid võimaldavad kasutada erinevaid terade pikkusi (305 – 915 mm). Lühemad terad kopeerivad teepinda kõige paremini.
  • Patenteeritud polüuretaanist terahoidikud – Patenteeritud terahoidikud on valatud spetsiaalsest polüuretaani segust. Takistuse korral deformeerub terahoidiku sektsioon ning liigub taha, lubades sahal sujuvalt üle takistuse liikuda. 40km/h kiiruse juures ületab terahoidik isegi kuni 120 mm kõrguse takistuse.
  • Vähem müra – Terahoidikute pehme polüuretaanmaterjal vähendab vibratsioonide edasikandumist saha hõlmale ja tekkiv müra on oluliselt väiksem.

Suurenda saha töölaiust Meireni auto külgsahaga KSM!

Küsi pakkumist

Külgpaani navigatsioon

Kristo Kallasmaa

Kristo Kallasmaa

Müügi- ja turundusosakonna juhataja

Mobiil:
+372 56 93 46 81
E-post:
kristo.kallasmaa@meiren.ee