Lumesahk MSPN, külgnihutusega

Lumesahk MSPN, külgnihutusega

Külgnihutusega maantee lumesahad MSPN-04 esindavad Meireni uusi N-seeria lumesahkasid. N-seeria maantee lumesahal on patenteeritud kahesuunalise toimega külgnihutatav parallelogramm, mis annab autojuhile oluliselt suuremad võimalused sahaga manööverdamisel ja aitab ühtlasi katta sahatava ala maksimaalselt. Patenteeritud elastsest polüuretaanist terahoidikud liiguvad sujuvalt üle erinevate takistuste teepinnal.

Fotod

Meireni patenteeritud polüuretaan terahoidikutega maantee lumesahk MSPN04

Kirjeldus

Lumesahk MSPN, külgnihutusega

Külgnihutusega, N-seeria lumesahad MSPN-04 esindavad Meireni uusi maantee lumesahkasid, milles on kombineeritud populaarseima lumesaha MSP03 parimad omadused koos täiesti uute ja unikaalsete lahendustega. N-seeria maantee lumesahal on patenteeritud kahesuunalise toimega külgnihutatav parallelogramm, mis annab autojuhile oluliselt suuremad võimalused sahaga manööverdamisel ja aitab ühtlasi katta sahatava ala maksimaalselt. Patenteeritud elastsest polüuretaanist terahoidikud liiguvad sujuvalt üle erinevate takistuste teepinnal.

Patendikiri EE05739 B1 teehooldusmasina saha terahoidik

Patent EE05739 B1

Patenteeritud polüuretaanist terahoidikud

 • Ületab sujuvalt kuni 12cm kõrguse takistuse – Patenteeritud terahoidikud on valatud spetsiaalsest polüuretaani segust. Takistuse korral deformeerub terahoidiku sektsioon ning liigub taha, lubades sahal sujuvalt üle takistuse liikuda. 40km/h kiiruse juures ületab terahoidik isegi kuni 12cm kõrguse takistuse probleemideta.
 • Kopeerib maksimaalselt teepinda – Terahoidikute 305 mm pikkused sektsioonid võimaldavad kasutada erinevaid terade pikkusi (305 – 1200 mm). Lühemad terad kopeerivad teepinda kõige paremini.
Patent EE05771 B1 saha tugiraam (külgnihutatav parallelogramm)

Patent EE05771 B1

Patenteeritud kahesuunalise toimega külgnihutatav parallelogramm

 • Töölaius kuni 8,2 m – Täiesti unikaalne patenteeritud parallelogramm võimaldab saha hõlma külgsuunas nihutada ja samas ka tervet sahka üles tõsta. Külgnihutus annab juhile rohkem võimalusi esisahaga manööverdamisel. Kombinatsioonis Meireni 5,5m külgsahaga (4,6m + hõlmapikendus) on töölaius isegi kuni 8,2m.

Hüdrauliline lisateramehhanism

(vaata videot)

 • Maksimaalselt puhas teepind4-sektsiooniline hüdrauliline lisatera jagab survet esitera ja lisatera vahel. Igal sektsioonil on oma silinder, mis tagab võrdse töörõhu kogu lisatera ulatuses. Kinnisõidetud lume korral viiakse kogu saha kaal esimesele terale, lörtsi puhul aga tervenisti kummiteradega varustatud lisaterale. Õige rõhu kasutamine lisatera süsteemis tagab ekstreemselt puhta teepinna ja äärmiselt ökonoomse terade kasutuse. Mudelitele MSPN3704 ja MSPN4004 saab paigaldada ka 6-sektsioonilist hüdraulilist lisatera.
 • Terade vahetus 5 -10 minutiga – Lisatera kummiterade „Easy Fix süsteem“ (kummiteras puuduvad kinnitusavad) säästab aega poltide avamiselt ja taaskinnitamiselt ning tera saab asetada soovitud kõrgusele.
  Kummiterade vahetamisele või reguleerimisele kulub kõigest 5 – 10 minutit!

Manomeeter

 • Lihtne kasutada – Manomeeter aitab alati ja väga lihtsalt valida õige lisaterasurve, saavutamaks parimat tulemust sahkamisel. Sellega pikendad ühtlasi ka terade eluiga!

Minimaalselt saha vigastusi

 • Hüdrauliline löögikaitse klapp leevendab sahale ja autole mõjuvat löökkoormust.

Keskkonnategurid:

 1. Vähem müra – Patenteeritud terahoidikute pehme polüuretaanmaterjal vähendab vibratsioonide edasikandumist saha hõlmale ja tekkiv müra on oluliselt väiksem.
 2. Säästab teepinna markeeringut – Elastne terahoidik säästab teepinna markeeringut.
 3. Ökonoomne terade kasutus – Tõstesilinder võimaldab sahka kergendada ja suruda vastavalt vajadusele, mis tagab terade äärmiselt ökonoomse kasutuse.
 4. Vähem soola – Teepinna maksimaalne kopeerimine ja lisaterasüsteem tagavad puhta teepinna ka ühekordsel sahkamisel, mis vähendab soola kasutamise vajadust.
 5. Väiksem kütusekulu – Agressiivsem lõikenurk (50°) tähendab väiksemat takistust lumega kokkupuutes, mis annab kokkuhoiu kütusekulult ning tagab ühtlasi ka puhta tee juba ühekordse sahkamise järel.

Suurenda saha töölaiust Meireni auto külgsahaga KSM!

Küsi pakkumist

Külgpaani navigatsioon

Oliver Kallasmaa

Oliver Kallasmaa

Müügijuht

Telefon:
Keeled: est, eng, fin, rus
Mobiil:
+372 566 07154
E-post:
oliver.kallasmaa@meiren.ee