Meiren

Lumesahatootja Meiren esindab Eestit konkursil Euroopa Äriauhinnad

Eesti lumesaha tootja Meiren Engineering OÜ nomineeriti esindama Eestit rahvusvahelisel ettevõtete konkursil „European Business Awards 2014/2015“. Mainekas ja kõrgetasemeline konkurss tunnustab organisatsioone, mis sihikindla ja innovaatilise tegevusega arendavad ettevõtluskeskkonda ning tõstavad ärikultuuri.

Meiren Engineering OÜ on Eesti kapitalile kuuluv ettevõtte, mis arendab, toodab ja turustab Meiren Snow kaubamärki kandvaid lumesahkasid, mille abil hoitakse talviseid teid lumevabana Eestis, Skandinaavias ja mujalgi Euroopas. Meiren kandideerib UKTI Innovatsiooni auhinna kategoorias milles väljaantav auhind tunnustab innovatsiooni kui strateegia tähtsust äri arendamisel. Möödunud aastal osales konkursil enam, kui 17000 ettevõtete üle Euroopa.

Meireni juhatuse esimehe Jaan Meikupi sõnul on suur au olla nomineeritud niivõrd mainekal konkursil ja seda veel innovatsiooni kategoorias. Meireni edu aluseks peab ta jätkuvat tootearendust, mis võtab arvesse talvise teehoolduse erinevate huvigruppide vajadusi ja ootusi.

Meireni innovaatilised lahendused on leidnud äramärkimist varemgi s.h kommunaaltehnika messil Demopark (Saksamaa), teehooldusmessidel Nordicway (Rootsis) ja Talvitiepäivät (Soome). Möödunud aastal pälvis Meiren Tallinna Ettevõtlusauhindade konkursil Ökouuendaja auhinna ning käesoleval aastal pärjati Meirenit Saksa majanduse auhinnaga Eestis.

Järgmises voorus on ettevõtete ülesandeks koostada firmat tutvustav video, mida hindab kõrgetasemeline žürii. Esitatud videode põhjal selgitatakse välja parimad ettevõtted, kes jätkavad konkureerimist finaalvoorus. Muuhulgas konkureerivad kõik videod „Rahva lemmiku“ tiitlile, mille valimises saavad osaleda kõik soovijad. Konkursi lõpptseremoonia toimub 2015 aasta juunis. Hoiame selleks Eesti ettevõttele pöidlaid.

Täiendavat infot leiab konkursi kodulehelt www.businessawardseurope.com

European Business Award logo

Täiendavatele infot jagab:
Mart Reinson
Meiren Engineering OÜ
Müügijuht
mart.reinson@meiren.ee
+372 566 071 54
meiren.ee