Kerge linna- ja maanteesahk MSLN, külgnihutusega

Kerge linna- ja maanteesahk MSLN, külgnihutusega

MSLN-04 seeria kerged lumesahad on mõeldud kasutamiseks vähese lumega piirkondadesse, kus lume lükkamine käib keskmise suurusega veokitega (10,0 – 18,0 t veokid). Sahad on sobilikud kasutamiseks kõvakattega teedel nagu maanteed, linnad ja linna lähiümbrus, kus on oluline väga hea puhastustulemus ning madal müratase. Patenteeritud, teepinda kopeerivad terahoidikud puhastavad teepinna maksimaalselt ja ületavad sujuvalt teepinnal olevad takistused. Saha külgnihutusfunktioon teeb sahaga töötamise mugavamaks ja effektiivsemaks, eriti külgsaha kasutamise korral. Sõltuvalt töö iseloomust on võimalik lumesahka tellida erineva kõrguse- ja kujuga.

Fotod

 • Leichter Autobahnpflug MSLN ist für mittelgroße LKW geeignet
 • Die leichten Schneepflüge der Serie MSLN-04 sind für Gebiete mit wenig Schnee gedacht

Kirjeldus

Hetkel pakutavad seeriatooted on MSLN3704 ja MSLN4004.

PATENTEERITUD POLÜURETAANIST TERAHOIDIKUD

 • Ületab sujuvalt kaevuluugid – Patenteeritud terahoidikud on valatud spetsiaalsest polüuretaani segust. Takistuse korral deformeerub terahoidiku sektsioon ning liigub taha, lubades sahal sujuvalt üle takistuse liikuda. 40km/h kiiruse juures ületab terahoidik isegi kuni 10cm kõrguse takistuse.
 • Kopeerib maksimaalselt teepinda – Terahoidikute 305 mm pikkused sektsioonid võimaldavad kasutada erinevaid terade pikkusi (305 – 1200 mm). Lühemad terad kopeerivad teepinda kõige paremini.

PATENTEERITUD KAHESUUNALISE TOIMEGA KÜLGNIHUTATAV PARALLELOGRAMM

 • Töölaius kuni 8,5m – Täiesti unikaalne patenteeritud parallelogramm võimaldab saha hõlma külgsuunas nihutada ja samas ka tervet sahka üles tõsta. Külgnihutus annab juhile rohkem võimalusi esisahaga manööverdamisel.
  Kombinatsioonis Meireni 5,5m külgsahaga on töölaius isegi kuni 8,5m.

 

 • Lisavarustusena on saadaval juhtmevaba lüliti lumesaha lisaklappide juhtimiseks. Lisaklapid on vaja sahale paigaldada, kui autol ei ole piisavalt hüdroväljavõtteid lisatera- või külgnihutuse funktsioonide kasutamiseks.
  Ühendus lumesaha lisaklappidega toimub raadioside teel.

 

 

 

 

 

 

Toote eelised:

 1. Kerge lumesahk– maanteesahk sobilik keskmise suurusega (10,0 – 18,0 t täismassiga)veokitele.
 2. Vähem müra – teepinda kopeerivad terahoidikud ja lisaterasüsteem tagavad puhta teepinna, mis vähendab soola kasutamise vajadust.
 3. Säästab teepinna markeeringut – elastne terahoidik säästab teepinna markeeringut.
 4. Vähem soola -teepinda kopeerivad terahoidikud tagavad puhta teepinna, mis vähendab soola kasutamise vajadust.

Küsi pakkumist

Külgpaani navigatsioon

Tiit Truusalu

Müügijuht (Eesti ja Läti, Leedu)

Mobiil:
+ 372 50 41 451
E-post:
tiit.truusalu@meiren.ee