Maantee lumesahk MSKN, külgnihutusega

Maantee lumesahk MSKN, külgnihutusega

MSKN-03 seeria lumesahad sobivad kasutamiseks eelkõige suurematel maanteedel, kõrvalteedel ja ka kruusateedel, kus on raskemad töötingimused. Lumesaha hõlm on agressiivse teranurgaga, mis tagab madalama kütusekulu ning hõlma disain on optimeeritud lume paremaks heitmiseks ka suurtel kiirustel ja rasketes lumeoludes. Saha terahoidikud on varustatud Meireni müraleevendussüsteemiga, mis ühtlasi võimaldab terade mõningast teepinna kopeerimist, et saavutada parim puhastustulemus Külgnihutusfunktioon teeb sahaga töötamise mugavamaks ja effektiivsemaks, eriti külgsaha kasutamise korral. Sõltuvalt töö iseloomust on võimalik lumesahka tellida erineva kõrguse- ja kujuga. Lisavarustusena on võimalik sahale paigaldada hüdrauliline, EASY Fix süsteemiga varustatud lisatera.

Fotod

Kirjeldus

MSKN lumesahal on patenteeritud kahesuunalise toimega, saha külgnihutusega varustatud parallelogramm. Külgnihutusfunktsioon annab autojuhile täiendavaid võimalusi sahaga manööverdamisel ning aitab ühtlasi katta sahatavat ala maksimaalselt, eriti koos külgsahaga kasutamisel. Saha kooniline kuju tagab ökonoomse ja sujuva töö ka suurtel kiirustel. Osaline plasthõlm annab täis terashõlmaga võrreldes suurema roostekindluse, väiksema mürataseme ja kergema kaalu. Reguleeritav lumesuunaja aitab hoida sahkamisel liiklusmärgid puhtana. Agressiivse lõikenurgaga ja müraleevendusega terahoidikud vähendavad kütusekulu ja tagavad teepinda kopeerides parema sahkamistulemuse. Vahetatavad jäigad nurgaterad lihtsustavad äärekivide puhastamist.
Lisavarustusena on võimalik sahale paigaldada hüdrauliline lisatera, mille abil saavutatakse eriti puhas sahkamistulemus Hardox-kummiterade kasutamisel. Vastavalt vajadusele saab tellida, kas nelja- või kuuesektsioonilist lisateramehhanismi. Lisatera kiirkinnitusmehhanismiga „Easy Fix“ on võimalik kummiterade mugav ja kiire vahetamine või reguleerimine 5 kuni 10 minutiga. Polditavad küljeplastid kaitsevad sahkamisel sahahõlma teepiirdega kontakti korral.

PATENTEERITUD KAHESUUNALISE TOIMEGA KÜLGNIHUTATAV PARALLELOGRAMM

 

Töölaius kuni 8,5m – Täiesti unikaalne patenteeritud parallelogramm võimaldab saha
hõlma külgsuunas nihutada ja samas ka tervet sahka üles tõsta. Külgnihutus annab juhile rohkem võimalusi esisahaga manööverdamisel.
Kombinatsioonis Meireni 5,5m külgsahaga on töölaius isegi kuni 8,5m.

 

Lisavarustusena on saadaval juhtmevaba lüliti lumesaha lisaklappide juhtimiseks. Lisaklapid on vaja sahale paigaldada, kui autol ei ole piisavalt hüdroväljavõtteid lisatera- või külgnihutuse funktsioonide kasutamiseks.
Ühendus lumesaha lisaklappidega toimub raadioside teel.

HÜDRAULILINE LISATERAMEHHANISM

 • Maksimaalselt puhas teepind – 4-sektsiooniline hüdrauliline lisatera jagab survet esitera ja lisatera vahel. Igal sektsioonil on oma silinder, mis tagab võrdse töörõhu kogu lisatera ulatuses. Kinnisõidetud lume korral viiakse kogu saha kaal esimesele terale, lörtsi puhul aga tervenisti kummiteradega varustatud lisaterale. Õige rõhu kasutamine lisatera süsteemis tagab ekstreemselt puhta teepinna ja äärmiselt ökonoomse terade kasutuse. MSKN mudelitele saab paigaldada ka 6-sektsioonilist hüdraulilist lisatera.
 • Terade vahetus 5-10 minutiga – Lisatera kummiterade „Easy FixLisatera kummiterade „Easy Fix süsteem“ säästab aega.süsteem“ (kummiteras puuduvad kinnitusavad) säästab aega poltide avamiselt ja taaskinnitamiselt ning tera saab asetada soovitud kõrgusele.
  Kummiterade vahetamisele või reguleerimisele kulub kõigest 5 – 10 minutit!

 

 • TEHNILISED ANDMEDMSKN 3403MSKN 3703MSKN 4003
  Hõlma kogulaius (gabariit):3 960 mm4 300 mm4 660 mm
  Terade kogulaius:3 355 mm3 660 mm3 965 mm
  Terade min töölaius*:2 510 mm2 800 mm2 965 mm
  Max pöördenurk (vasak/ parem)*:37°/42°37°/42°37°/42°
  Terade lõikenurk (vertikaali suhtes):40°40°40°
  Hõlma standardkõrgus (vasak/ parem):1 060/1 530 mm1 050/1 530 mm1 050/1 520 mm
  Mass standardvarustuses:965 kg1 020 kg1 055 kg
  Mass täisvarustuses:1 225 kg1 290 kg1 370 kg
  * - Esitatud andmed kehtivad koos külgnihutusfunktsiooniga
 • Varustus

 • Lisavarustus

Küsi pakkumist

Külgpaani navigatsioon

Tiit Truusalu

Müügijuht (Eesti ja Läti, Leedu)

Mobiil:
+ 372 50 41 451
E-post:
tiit.truusalu@meiren.ee