Traktori kallurhaagised põllumajandusse

Traktori kallurhaagised põllumajandusse

7T

 

 

 

 

DISAIN:

Humus 7T haagise kast on valmistatud minimaalse detailide arvuga, mis tõstab märkimisväärselt selle tugevust. Samuti on võimalik kastile lisada kulumiskindlast terasest Hardox 450 põhi ja küljed, mis suurendavad vastupidavust ja kulumiskindlust, võimaldades kallurhaagisega vedada nii kive kui teisi raskemaid materjale haagist kahjustamata. Humus haagiste disaini juures järgime puhast joont, et pakkuda lihtsust ja parimat funktsionaalsust.

FUNKTSIONAALSUS:

Humus haagistel on 50° kallutusnurk, mis tagab efektiivse ja ohutu mahalaadimise isegi suurema hõõrdetaksitusega materjalide puhul. Mahalaadimise teevad lihtsaks ka erinevad kasutusel olevad tagaluugid. Standardvarustuses on kasutusel tagaluuk, mis avaneb nii mehaaniliselt kui uksena haagise küljele. Lisavarustusena on võimalik valida erinevate hüdrauliliselt käitavate luukide vahel. Hüdrauliline tagaluuk avaneb kasti ülemisest servast kõrgemale, mis on lihtsustab kõrgemate koormate mahalaadimist.

Ehitussektori klientidel on võimalus lisada kallurhaagise kasti kinnitusaasad, et muuta tööriistade ja rasketehnika transport kiiremaks ja mugavamaks. Lisades kastile kõrgendused on võimalik vastavalt vajadusele suurendada 9T ja 12T haagiste mahtu ligi 100%. Väikekallurite tootepere võimaldab kliendil leida endale sobiva toote nii erineva mahu kui ka kandevõime näitajatest lähtuvalt.

Rohkem infot.

9ST

 

 

 

 

MIKS HUMUS 9ST?

Põllumehed on valinud Humus 9ST traktori haagise, sest sellega on töö tegemine lihtsam ja efektiivsem, kuna:

  • haagisel on balanssiirsild, mis aitab keerulisel maastikul liikuda ning hüdraulilised pidurid;
  • Humus 9ST kallutusnurk on 60 kraadi ning seetõttu voolab materjal kastist ka kiiremini maha;
  • haagise kast on valmistatud minimaalse detailide arvuga, mis tõstab märkimisväärselt selle tugevust;
  • standardis on kaks tagaluuki –  ülevalt rippuv ja hüdrauliliselt avatav ehitusluuk.

KASUTUSMUGAVUS JA LISAVARUSTUS:

Kallurhaagise enda transportimine ning haagisega masinate ja materjali transportimine on mugav, sest:

  • haagist on väga lihtne kinnitada koormasse, kuna sellel on 4 kinnituspunkti kasti all;
  • sellega on väga lihtne vedada tehnikat ja materjali objektile ja tagasi, sest standardlahenduses on 4 koormakinnituskohta haagise sees ja 4 väljas.

Rohkem infot.

12VP

 

 

 

 

DISAIN:

Humus VP-seeria haagiste valmistamisel oleme kasutanud võimalikult vähe erinevaid detaile, et disain järgiks meile omast puhast joont. Kasti või platvormi põhi on lahendatud ühe katkematu lehest pinnaga, mis tõstab märkimisväärselt kasti tugevust ja kvaliteeti. Toote disaini puhul on Humus meeskonna esmaseks sooviks pakkuda lihtsust ja parimat funktsionaalsust.

FUNKTSIONAALSUS:

Humus VP-seeria haagistel on 50° kallutusnurk, mis tagab efektiivse ja ohutu mahalaadimise isegi suurema hõõrdetaksitusega materjalide puhul. Koorma mahalaadimise muudab lihtsaks ja mugavaks ühe kangiga käitatav ja täielikult tsingitud tagaluugi mehaaniline lukustus. Peale selle on tagaluugil väiksem viljaluuk, millele on võimalik paigaldada ka viljakruvi, et vilja transport saaks toimida veelgi kiiremini ja mugavamalt.

Haagise universaalsuse tagab võimalus kasutada seda nii platvormina kui viljahaagisena. VP-seeria haagis on konstrueeritud kui platvormhaagis, millest on võimalik kõrgenduste lisamisega tekitada viljaveohaagis. Kõrgendused on valmistatud kahes osas ja samuti on ka haagist võimalik kasutada nii madalate kui kõrgete külgedega. Kõrgenduste koostamine ja eemaldamine haagisele on lihtne ja kiire.

Rohkem infot.

Küsi pakkumist